banerek modernizacja 2.JPG
Rypilla ciastko.JPG
Wyszukiwarka
Sierpień 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
3 4 5 6 7 8 9
Piątek, 14.08.2020
Miejsce: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rypinie
baner kup bilet 3.JPG
baner kino.JPG
banerek ministerstwo.JPG
banerek facebook.JPG
banerek twitter.JPG
banerek modernizacja.JPG
baner kawiarenka.JPG
grafika
Środa, 25.03.2020
Agnieszka SzwankowskaLiczba wyświetleń: 104
Wieści z RDK w czasie epidemii

Wszyscy uczymy się funkcjonować w nowej rzeczywistości z nadzieją wyczekując dnia kiedy ponownie będziemy mogli wskrzesić do życia naszą kulturalną działalność. Pusta sala kina i cisza, które witają nas codziennie po przekroczeniu progu instytucji zupełnie nie pasują do tego miejsca. Wygląda to wszystko przygnębiająco i potęguje przerażenie. Część osób realizuje zaległe urlopy, część pracuje zdalnie, a kilku czuwa nad bieżącymi sprawami administracyjnymi, oczywiście stosując się do zaleceń służb sanitarnych.
Aby zupełnie nie wypaść z rytmu i nie dać się zwariować postanowiliśmy ten trudny okres wykorzystać kreatywnie. Dzięki wolniejszej chwili udało nam się zakończyć nagrania lektorów do audiobooka - bajki o Rypinie, której premierę zamierzamy zorganizować podczas najbliższych Dni Rypina ( mamy nadzieję ).
Na krążku usłyszeć będzie można młodzież RDK, nasze władze samorządowe, głosy ludzi rypińskiej kultury. W słuchowisku wziął też udział znany wszystkim mieszkańcom aktor Rafał Cieszyński.
Bajka adresowana do najmłodszych mieszkańców miasta to ciekawa opowieść o dzielnym Janku, który "uratował" Rypin przed paraliżujacym strachem potworem z miejskiej rzeki. Kim okazała się bestia? Dlaczego siała strach i grozę? Jak zakończyła się historia? Dowiemy się niebawem. Poniżej kilka fotek z indywidualnej pracy w studio nagań RDK.
Pamiętajcie o odpowiedzialności #zostańwdomu!

Justyna Motylewska

lektorzy bajki 1  lektor bajki 2

lektor bajki 3  lektor bajki 4

Wyślij na portal społecznościowy Facebook
Wyślij link e-mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ