Wyszukiwarka
Maj 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
20 21 22 23 24 25 26
Sobota, 01.06.2019
Miejsce: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Wtorek, 28.05.2019
Miejsce: Miejsko - Powiatowa Biblioteka Publiczna w Rypinie, ul. Warszawska 20, 87-500 Rypin, Sala Wystaw i Promocji
Sobota, 01.06.2019
Miejsce: Miejsko - Powiatowa Biblioteka Publiczna w Rypinie, Filia nr 1, ul. Wojska Polskiego 9, 87-500 Rypin
baner kup bilet 3.JPG
baner kino.JPG
banerek ministerstwo.JPG
banerek facebook.JPG
banerek twitter.JPG
banerek modernizacja.JPG
baner stopklatka 3 (Medium).JPG
grafika
Powiązane galerie:
"Dwie pary do pary" spektakl teatru Capitol

8 marca w Rypińskim Domu Kultury gościliśmy aktorów Teatru Capitol, którzy zagrali dla rypińskiej publiczności spektakl „Dwie pary do pary”.

Była to znakomita komedia autorstwa  Billy’ego Van Zandta & Jane’a Milmora, którą wyreżyserował Olaf Lubaszenko. Zabawna opowieść o dwóch parach: niedoświadczonych nowożeńców i  dojrzałego małżeństwa, zameldowanych przez zupełny przypadek w tym samym apartamencie wywołuje lawinę śmiesznych zdarzeń, które z punktu widzenia bohaterów stają się źródłem  traumatycznych przeżyć. Wiele zwrotów akcji, zbiegi okoliczności, niezrozumienie pewnych sytuacji sprawia, że pomiędzy parami dochodzi do bardzo częstych spięć, ostatecznie pokojowo rozwiązanych, które bawią widzów do łez. Okazuje się, że dzięki zwykłej pomyłce obie pary zyskały wiedzę na temat swoich małżeństw i siebie samych, a to zaprocentowało scementowaniem związków.

Aktorzy wstąpili w znakomitej obsadzie: Elżbieta Romanowska, Dominika Kryszczyńska, Piotr Gawron – Jedlikowski, Hiroaki Murakami oraz w jednej z głównych ról rypinianin – Rafał Cieszyńki, którego publiczność przyjęła oklaskami.  Atmosfera podczas spektaklu spowodowała, że zarówno publiczność jak i aktorzy czuli się swobodnie i komfortowo.

Organizatorzy wydarzenia nie zapomnieli, że to był wyjątkowy dzień dla wszystkich pań. Dlatego każda z kobiet wchodząc na salę otrzymała niespodziankę – darmowy bilet do kina na dowolny seans filmowy, który można będzie zrealizować do końca kwietnia br. Mamy nadzieję, że upominek sprawił radość wszystkim paniom, które Dzień Kobiet postawiły spędzić z Rypińskim Domem Kultury i Teatrem Capitol.

JM

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz
się