Wyszukiwarka
Czerwiec 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
24 25 26 27 28 29 30
baner kup bilet 3.JPG
baner kino.JPG
banerek ministerstwo.JPG
banerek facebook.JPG
banerek twitter.JPG
banerek modernizacja.JPG
baner stopklatka 3 (Medium).JPG
baner upały kino (Medium).JPG
grafika
Powiązane galerie:
"Prywatna klinika" spektakl teatralny

Prywatna Klinika w Rypiński Domu Kultury

W niedzielne popołudnie 3 lutego br Rypiński Dom Kultury zamienił się w Prywatną Klinikę, a to za sprawą fantastycznego spektaklu w gwiazdorskiej obsadzie, który publiczność rozbawił do łez.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych widzów RDK postanowił zorganizować teatralne popołudnie. Na deskach naszej instytucji wystawiona została aż dwukrotnie komedia „Prywatna klinika” w reżyserii Grzegorza Reszki, w której jedną z głównych ról zagrał Rafał Cieszyński, aktor pochodzący z Rypina.  Przez ponad dwie godziny widzowie doskonale bawili się śledząc skomplikowane sytuacje bohaterów, którzy musieli radzić sobie w sposób mistrzowski z nieprzewidzianymi i mało komfortowymi zdarzeniami. Dzięki inteligentnym intrygom i kombinacjom głównych bohaterów wszyscy uczestnicy komedii „spadli na cztery łapy”, chociaż w finale okazało się, że za kłamstwa, krętactwa, konfabulacje trzeba będzie dosłownie słono zapłacić.

Doskonała gra aktorska naszego rypinianina Rafała Cieszyńskiego i jego małżonki Alżbety Lenskej, jak również doskonałe kreacje: Katarzyny Kołeczek, Klaudii Halejcio, Tomasza Oświecińskiego, Pawła Kuślika i Katarzyny Anzorge wywarły na widzach duże wrażenie. Publiczność owacjami na stojąco podziękowała aktorom za wspaniałą grę. Mamy nadzieję, że kolejny spektakl „Dwie pary do pary”, który już niebawem,  bo 8 marca br wystawiony zostanie w RDK spodoba się  wszystkim miłośnikom sztuk teatralnych.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz
się