Wyszukiwarka
Wrzesień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
16 17 18 19 20 21 22
Niedziela, 22.09.2019
Miejsce: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Niedziela, 29.09.2019
Miejsce: Rypiński Dom Kultury
Sobota, 26.10.2019
Miejsce: Rypiński Dom Kultury, ul. Warszawska 8, Rypin
baner kup bilet 3.JPG
baner kino.JPG
banerek ministerstwo.JPG
banerek facebook.JPG
banerek twitter.JPG
banerek modernizacja.JPG
SINATRA banner.JPG
grafika
Powiązane galerie:
grafika
Wtorek, 08.01.2019
Sylwester 2018

Propozycji na sylwestra jest zazwyczaj bardzo dużo. Można wybrać się na bal, spędzić ostatni dzień starego roku na spotkaniach kameralnych z przyjaciółmi lub odpocząć przed telewizorem w domu. Jednak zdecydowana większość z nas czeka do północy, aby powitać Nowy Rok i życzyć sobie wzajemnie szczęścia i powodzenia.

Rypiński Dom Kultury postanowił po raz pierwszy zorganizować Sylwestra w kinie „Bałtyk”. Nasi goście mieli niepowtarzalną okazję obejrzeć balet „Dziadek do orzechów” ze wspaniałą muzyką Piotra Czajkowskiego i fenomenalnymi tancerzami Teatru Balszoj w Moskwie. Zebranych na sali powitał dyrektor RDK Grzegorz Ziomek, który w imieniu własnym i pracowników życzył przyjemnego wieczoru i pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku. Fantastyczna retransmisja baletu zachwycała pod każdym względem. Piękne stroje i charakteryzacja tancerzy, ciekawa, pełna przepychu scenografia doskonale podkreślały mistrzowski kunszt rosyjskich tancerzy baletowych. W przerwie można było skosztować smacznych dań i deserów przygotowanych specjalnie dla naszych gości. O północy wszyscy wznieśli toast i podziwiali przepiękny pokaz fajerwerków, który był widoczny z placu na Nowym Rynku, gdzie miłośnicy zabawy rozrywkowej mogli bawić się przy muzyce mechanicznej z pracownikami RDK już od godz. 22.30.

Mamy nadzieję, że ostatni wieczór starego roku na długo pozostanie w pamięci naszych widzów, których mamy nadzieję nie zabraknie na innych wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez RDK w Nowym 2019 Roku.

 

JM

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz
się