Wyszukiwarka
Listopad 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
18 19 20 21 22 23 24
Wtorek, 19.11.2019
Miejsce: Miejsko - Powiatowa Biblioteka Publiczna w Rypinie, ul. Warszawska 20, 87-500 Rypin, Sala Wystaw i Promocji
Niedziela, 08.12.2019
Miejsce: Rypiński Dom Kultury, ul. Warszawska 8
baner kup bilet 3.JPG
baner kino.JPG
banerek ministerstwo.JPG
banerek facebook.JPG
banerek twitter.JPG
banerek modernizacja.JPG
grafika
Powiązane galerie:
grafika
Poniedziałek, 25.06.2018
Dni Rypina 2018

 

Za nami jedna z najważniejszych imprez w mieście - Dni Rypina. Tym razem na dużej scenie w bloku koncertowym zaprezentowały się polskie gwiazdy z pierwszej półki muzycznego rynku. Dla mieszkańców zagrali m.in.: After Party, Kasia Wilk i legenda polskiego rocka Lady Pank. Dobrej zabawy nie popsuł nawet przelotny deszcz.

Podczas koncernów rozstrzygnięto kilka konkursów ogłoszonych przez Burmistrza Miasta Rypin oraz nagrodzono utalentowanych artystycznie uczniów naszego miasta w ramach Gali Talentów. Tradycyjnie już podczas Dni Rypina ogłoszono wyniki konkursu „Wędka Burmistrza” adresowanego do wszystkich instytucji i jednostek miejskich.   Tym razem nagroda finansowa w wysokości 10 tyś zł powędrowała do Rypińskiego Domu Kultury. Jesteśmy niezwykle dumni tego z wyróżnienia. W ramach projektu powstanie audiobook – bajka dla dzieci z udziałem znanych i charakterystycznych rypinian, promująca nasze miasto nie tylko lokalnie, ale też w całym regionie. Mamy nadzieję, że powstanie kolejne atrakcyjne i trwałe dobro kulturalne, z którego skorzystają mieszkańcy Rypina. 

Tegoroczny blok koncertowy zakończył ponad sześciominutowy spektakularny pokaz fajerwerków, który zachwycił wszystkich obecnych na koncercie. 

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz
się