Wyszukiwarka
Październik 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
14 15 16 17 18 19 20
Poniedziałek, 21.10.2019
Miejsce: Rypiński Dom Kultury, ul. Warszawska 8, 87-500 Rypin, Sala widowiskowo-kinowa
Sobota, 19.10.2019
Miejsce: Rypiński Dom Kultury
Poniedziałek, 21.10.2019
Miejsce: Rypiński Dom Kultury, ul. Warszawska 8, 87-500 Rypin, Sala widowiskowo-kinowa
baner kup bilet 3.JPG
baner kino.JPG
banerek ministerstwo.JPG
banerek facebook.JPG
banerek twitter.JPG
banerek modernizacja.JPG
grafika
Powiązane galerie:
grafika
Piątek, 18.05.2018
Ekologiczna Majówka

Za nami jedna z większych imprez plenerowych w mieście. Majówkę, która odbyła się 5 maja br w nowym centrum Rypina ul. Nowy Rynek zorganizowali: Urząd Miasta Rypin, Klub Motocyklowy „Szlif” oraz Rypiński Dom Kultury. Już od 4 lat ekologiczna majówka połączona jest z akcją charytatywną Motoserce, podczas której każdy z dorosłych mieszkańców może oddać honorowo krew – największy dar życia.  

Rypiński Dom Kultury przygotował bogaty program artystyczny. Na dużej, profesjonalnej scenie prezentowali się najmłodsi artyści z Przedszkola Miejskiego nr 1 w Rypinie, wokaliści i grupa taneczna Kip Ups z RDK, Dziecięco – Młodzieżowa Grupa Estradowa z RDK, Klub Seniora „Wrzosy” oraz Dziecięca Akademia Rozwoju Umiejętności. Po losowaniu nagród przez Klub Motocyklowy Szlif i rozstrzygnięciu konkursów plastycznych: „W kierunku natury”  i „Ekorzeźba” na scenie zaprezentowali się wokaliści – laureaci eliminacji powiatowych Kujawsko – Pomorskiego Konkursu Piosenki „Awans”. Tuż przed długo oczekiwaną gwiazdą wieczoru – Dawidem Kwiatkowskim zaśpiewała popularna wokalistka disco polo Etna.

Koncert Dawida Kwiatkowskiego okazał się strzałem w dziesiątkę. Artysta – idol młodzieży przyciągnął na swój koncert tłumy. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz
się