Wyszukiwarka
Październik 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
14 15 16 17 18 19 20
Poniedziałek, 21.10.2019
Miejsce: Rypiński Dom Kultury, ul. Warszawska 8, 87-500 Rypin, Sala widowiskowo-kinowa
Sobota, 19.10.2019
Miejsce: Rypiński Dom Kultury
Poniedziałek, 21.10.2019
Miejsce: Rypiński Dom Kultury, ul. Warszawska 8, 87-500 Rypin, Sala widowiskowo-kinowa
baner kup bilet 3.JPG
baner kino.JPG
banerek ministerstwo.JPG
banerek facebook.JPG
banerek twitter.JPG
banerek modernizacja.JPG
grafika
Powiązane galerie:
Jubileusz 30-lecia Chóru Nauczycielskiego BELCANTO

 

30 lat minęło śpiewająco

9 listopada br. miała miejsce bardzo piękna uroczystość. W sali sesyjnej Urzędu Miejskiego Chór Nauczycielski „Belcanto” świętował imponujący Jubileusz 30 – lecia działalności artystycznej.

Uroczystość otworzyła prezentacja multimedialna, w której podsumowane zostało 30 lat istnienia chóru. Chórzyści oraz goście ze wzruszeniem udali się w sentymentalną podróż do wspomnień, wydarzeń, ludzi, które zapisały się na fotografiach i w pamięci najstarszych członków Chóru.

Zebranych na uroczystości powitały prezes chóru Barbara Górecka oraz wiceprezes Hanna Jarzębowska. Panie również w imieniu wszystkich chórzystów podziękowały osobom, które najbardziej wspierają działalność chóralną. Statuetki wręczone zostały m.in. władzom miasta, przedstawicielom promocji miasta, domu kultury, szkół.

Dla gości Chór Belcanto wykonał piękny koncert, który zachwycił wszystkich zebranych. Po koncercie przyszedł moment na wręczenie gratulacji dla tych, którzy od początku związani są z chórem oraz pozostałych członków chóru.

Miłą i ciepłą atmosferę dopełniły gratulacje i piękne życzenia od gości. Mamy nadzieję, że „Belcanto”, który wpisał się już na stałe w historię rypińskiej kultury będzie jeszcze długie lata umilał swoim śpiewem miejskie uroczystości.

 

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz
się