Wyszukiwarka
Wrzesień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
16 17 18 19 20 21 22
Niedziela, 22.09.2019
Miejsce: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Niedziela, 29.09.2019
Miejsce: Rypiński Dom Kultury
Sobota, 26.10.2019
Miejsce: Rypiński Dom Kultury, ul. Warszawska 8, Rypin
baner kup bilet 3.JPG
baner kino.JPG
banerek ministerstwo.JPG
banerek facebook.JPG
banerek twitter.JPG
banerek modernizacja.JPG
SINATRA banner.JPG
grafika
Majówka Ekologiczna

             

 

 

 

6 maja br w Nowym Centrum Miasta przy ulicy Nowy Rynek odbyła się ekologiczna Majówka, której organizatorami byli Burmistrz i Rada Miasta Rypin, Klub Motocyklowy Szlif oraz Rypiński Dom Kultury.

Podczas tegorocznej Majówki można było wziąć udział w akcji charytatywnej Motoserce i oddać honorowo krew. Wśród osób, które zdecydowały się podzielić tym najcenniejszym darem życia, klub Szlif wylosował  cenne nagrody. Ponadto przedpołudniem na scenie zaprezentowali się lokalni artyści. Wśród nich:  Dziecięco – Młodzieżowa Grupa Estradowa, Dziecięca Akademia Rozwoju, wokaliści z Rypińskiego Domu Kultury oraz dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 3 Niezapominajka w Rypinie, które w plenerze wystawiły bajkę pt. „Brzydkie kaczątko”.

Majówka okazała się też doskonała okazją do rozstrzygnięcia konkursu ekologicznego, któremu przyświecało hasło „W kierunku natury” organizowanego przez Zespół Szkół Miejskich.

Popołudniowy blok koncertowy wypełniły koncerty takich zespołów jak Bluszcze, Tabu, Cassandra, a gwiazdą wieczoru była jedna z najbardziej rozpoznawalnych Słowianek w kraju – piękna i utalentowana Cleo.

Koncerty zgromadziły na placu bardzo wielu mieszkańców, których do udziału w zabawie nie zniechęcała nawet kapryśna pogoda.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz
się