Wyszukiwarka
Maj 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
20 21 22 23 24 25 26
Sobota, 01.06.2019
Miejsce: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Wtorek, 28.05.2019
Miejsce: Miejsko - Powiatowa Biblioteka Publiczna w Rypinie, ul. Warszawska 20, 87-500 Rypin, Sala Wystaw i Promocji
Sobota, 01.06.2019
Miejsce: Miejsko - Powiatowa Biblioteka Publiczna w Rypinie, Filia nr 1, ul. Wojska Polskiego 9, 87-500 Rypin
baner kup bilet 3.JPG
baner kino.JPG
banerek ministerstwo.JPG
banerek facebook.JPG
banerek twitter.JPG
banerek modernizacja.JPG
baner stopklatka 3 (Medium).JPG
grafika
Powiązane galerie:
grafika
Poniedziałek, 06.03.2017
Spektakl „Polityka” na ostatki

 

 

 

28 lutego 2017 roku w Rypińskim Domu Kultury wystawiony został spektakl pt. „Polityka” w wykonaniu aktorów amatorów z Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu.  Okazało się, że to kulturalne wydarzenie przyciągnęło do RDK w ostatni dzień karnawału wielu miłośników sztuki teatralnej nie tylko z Rypina, ale również z sąsiednich miejscowości. Zebraną publiczność oraz aktorów przywitał Grzegorz Ziomek – dyrektor instytucji.

Dzięki staraniom Zenobii Rogowskiej przewodniczącej Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana”  przy wsparciu Burmistrza Miasta i naszej instytucji na scenie Rypińskiego Domu Kultury Teatr Studencki „Dobry wieczór” działający przy WSKSiM przedstawił sztukę „Polityka” Włodzimierza Perzyńskiego. Reżyserem spektaklu jest redemptorysta o. Dariusz Drążek CSsR.

Dramat polityczny „Polityka” został napisany tuż po odzyskaniu przez Polskę niepodległości i jest dziełem ponadczasowym. Przedstawia interesy prywatne oraz publiczne, mętne kariery i gry partyjne.

Po spektaklu reżyser i aktorzy w podziękowaniu za występ otrzymali piękne róże i pamiątkowe upominki. Mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli zobaczyć kolejną sztukę w wykonaniu studentów, nad którą prace już trwają.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz
się