Wyszukiwarka
Sierpień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
19 20 21 22 23 24 25
baner kup bilet 3.JPG
baner kino.JPG
banerek ministerstwo.JPG
banerek facebook.JPG
banerek twitter.JPG
banerek modernizacja.JPG
Miss Agra nabór 2019 (Medium).JPG
baner stopklatka 3 (Medium).JPG
SINATRA banner.JPG
grafika
Poniedziałek, 26.11.2018
Agnieszka SzwankowskaLiczba wyświetleń: 329
Tomasz Stockinger - koncert "Już nie zapomnisz mnie"

Rypiński Dom Kultury zaprasza na wspaniałą muzyczną podróż.

Piosenka polska lat dwudziestych i trzydziestych

 

KONCERT „Już nie zapomnisz mnie…”   

w wykonaniu Tomasza Stockingera

w duecie z pianistą Stefanem Gąsieńcem

 

18 stycznia 2019 roku (piątek), godz. 19.00,

sala widowiskowa - Rypiński Dom Kultury, ul. Warszawska 8

Bielty w cenie 30 zł dostępne w kasie kina „Bałtyk” lub na www.bilety24.pl

 

Informujemy, że w związku z ogłoszoną przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę żałobą narodową, która rozpocznie się w piątek 18 stycznia od godziny 17.00 i trwać będzie do soboty 19 stycznia do godziny 19.00, piątkowy koncert Tomasza Stockingera „Już nie zapomnisz mnie" zostanie przełozony na dzień 23 lutego.

Wszystkie wcześniej zakupione bilety na to wydarzenie zachowują ważność w dniu 23 lutego 2019 r. (sobota) o tej samej godzinie (19.00).

 Osoby, które chciałyby zwrócić bilet zakupiony stacjonarnie, mogą dokonać zwrotu w kasie kina.

 W przypadku zwrotu biletów zakupionych online prosimy o kontakt z serwisem https://www.bilety24.pl/cms/regulamin.

 Zwrotu biletu można dokonać do dnia 31.01.2019 r. Po tym terminie zwrot nie będzie możliwy.

 

 

 

Tomasz Stockinger  ukończył  PWST w Warszawie  w 1978 r., od tego czasu nieprzerwanie związany z teatrem,kinem,telewizją, a także estradą jest dziś jednym z najbardziej rozpoznawanych polskich aktorów. Syn znanego aktora Andrzeja Stockingera kontynuuje również  rodzinne  muzyczne tradycje.W 2005 r..nagrał solową płytę z Polskim Radiem pt. "Melodią wracasz do mnie". Karierę teatralną zaczął w T.Dramatycznym pod dyr G.Holoubka, później współpracował z innymi warszawskim teatrami: Kwadrat, Scena Prezentacje, Syrena, Roma i Komedia. Najważniejsze filmy: Sto koni..., Bołdyn,  Znachor,  Lata 20te,30te..., seriale: Dom, Rycerze i rabusie, Pogranicze w ogniu, Zespół  adwokacki i Klan, który  w tym roku wszedł  w 20ty rok emisji. Obecnie aktor występuje w warszawskiej Kamienicy, goszcząc też na wielu innych polskich scenachw repertuarze teatralnym i muzycznym. 

 

Stefan Gąsieniec - kompozytor, aranżer muzyczny, pianista, menedżer kultury. Wyróżniony w roku 2010 Nagrodą Specjalną Ministra Kultury Bogdana Zdrojewskiego za nieoceniony wkład w rozwój polskiej kultury. Od 2007 roku Stefan Gąsieniec pełnił funkcję Dyrektora Artystycznego festiwalu muzycznego "Eurosilesia"; gdzie Honorowy Patronat nad festiwalem od początku jego istnienia obejmował światowej sławy dyrygent MAESTRO KURT MASUR. Skomponował, zaaranżował i wyprodukował muzykę do solowego albumu Krzysztofa Cugowskiego pt. "Przebudzenie". Równorzędnie koncertuje jako pianista w Polsce i za granicą z gwiazdami światowego jazzu takimi jak : Fuasi Abdul Khaliq (USA), Kenny Martin(USA), Daniel Allen (Cuba), Siggy Davis (USA), Nirankar Khalsa (USA), Tony Hurdle (USA) i innymi.

Komponował, aranżował i koncertował z większością gwiazd polskiej sceny muzycznej m.in.: Tomaszem Stockingerem,Ewą Bem, Katarzyną Groniec, Olgą Bończyk, Justyną Steczkowską, Krzysztofem Cugowskim, Stanisławem Soyka, Grzegorzem Markowskim, Michałem Bajorem, Maciejem Miecznikowskim,  Januszem Radkiem, Pawłem Kukizem, Mieczysławem Szcześniakiem, Robertem Kudelskim i wieloma innymi.

 fot. Robert Gauer

 Stockinger oncert plakat

 

Stockinger fotoGąsieniec foto

 

 

 

Wyślij na portal społecznościowy Facebook
Wyślij link e-mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ