Wyszukiwarka
Grudzień 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
3 4 5 6 7 8 9
Środa, 12.12.2018
Miejsce: Miejsko - Powiatowa Biblioteka Publiczna w Rypinie, ul. Warszawska 20, 87-500 Rypin, Sala Wystaw i Promocji
Piątek, 14.12.2018
Miejsce: Rypiński Dom Kultury
Piątek, 18.01.2019
Miejsce: Rypiński Dom Kultury, ul. Warszawska 8, Rypin
baner kup bilet 3.JPG
baner kino.JPG
banerek ministerstwo.JPG
banerek facebook.JPG
banerek twitter.JPG
banerek modernizacja.JPG
grafika
Poniedziałek, 11.12.2017
Agnieszka SzwankowskaLiczba wyświetleń: 301
Dużymi krokami zbliża się świąteczne granie

W sztabie 26 Finału WOŚP, który mieści się w Rypińskim Domu Kultury trwają przygotowania do świątecznego grania. Hasłem tegorocznej akcji charytatywnej jest zbiórka dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.

14 stycznia 2018 roku na ulice miasta wyjdzie 30 wolontariuszy, którzy do późnych godzin popołudniowych będą kwestować na rzecz chorych dzieci. W Rypińskim Centrum Sportu odbędzie się szereg występów artystycznych w wykonaniu rodzimych artystów tych małych i nieco starszych. Na hali sportowej będą też stoiska kulinarne i rękodzieła. Zysk ze sprzedaży własnych wyrobów zasili konto WOŚP.

Aby wszystko przebiegło zgodnie z planem pracownicy RDK Agnieszka Szwankowska, Maciej Jesionkowi pod okiem szefa Sztabu Andrzeja Pawlewicza i kierownik ds. artystycznych Justyny Motylewskiej przygotowują 26 finał. Aktualnie finalizowane są sprawy związane z weryfikacją wolontariuszy, wprowadzaniem ich nazwisk do systemu w celu wygenerowania i przesłania stosownych identyfikatorów. Zanim WOŚP zagra po raz 26 wszystkie sprawy związane z organizacją sztabu trwają już od połowy listopada i pochłaniają dużo czasu. Zbiórka środków pieniężnych to duża odpowiedzialność, dlatego trzeba zachować jak największe środki ostrożności, aby formalności związane z tym wydarzeniem były dopięte na ostatni guzik. Mamy nadzieję, że nie zabraknie nikogo na Finale w niedzielę 14 stycznia 2018 roku w Rypińskim Centrum Sportu. Pomoc innym, szczególnie najmłodszym, najbardziej bezbronnym jest odruchem serca. To właśnie takie gesty określają nas jako ludzi. Do zobaczenia, Sie Ma!

sztab Wośp 1

sztab Wośp 2

Wyślij na portal społecznościowy Facebook
Wyślij link e-mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ