banerek modernizacja 2.JPG
Wyszukiwarka
Czerwiec 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
1 2 3 4 5 6 7
baner kup bilet 3.JPG
baner kino.JPG
banerek ministerstwo.JPG
banerek facebook.JPG
banerek twitter.JPG
banerek modernizacja.JPG
Wtorek, 22.01.2019
Agnieszka SzwankowskaLiczba wyświetleń: 869
Zapraszamy do udziału w 45 Rypińskiej Wiośnie Teatralnej

Rypiński Dom Kultury zaprasza wszystkie teatry amatorskie działające samodzielnie lub przy szkołach, stowarzyszeniach, instytucjach kultury, itp. do udziału w Rypińskiej Wiośnie Teatralnej – jednym z najstarszych Ogólnopolskich Przeglądów Amatorskich Zespołów Teatralnych. Tegoroczna 45 edycja imprezy odbędzie się w dniach 16 – 18 maja 2019 roku w zmodernizowanej sali kinowo – teatralnej Rypińskiego Domu Kultury.

Celem RWT  oprócz promocji amatorskiej twórczości teatralnej jest również m.in. inspirowanie do poszukiwań nowych form pracy artystycznej w zespole, szeroko rozumiana edukacja teatralna zarówno zespołów jak i społeczeństwa, a przede wszystkim integracja miłośników sztuki teatralnej.

W załącznikach zamieszczamy regulamin 45 RWT wraz z Kartą Zgłoszenia, a także oświadczenia dotyczące wrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych i wizerunku uczestników przeglądu.

Miło nam poinformować, że tegoroczna 45 edycja Rypińskiej Wiosny Teatralnej odbędzie się pod honorowym patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Burmistrza i Rady Miasta Rypin zaś patronat medialny nad wydarzeniem oprócz lokalnych mediów sprawować będzie Telewizja Polska Oddział w Bydgoszczy.

Liczymy na Państwa udział w tegorocznej edycji. Zapewniamy jak zawsze wszechstronne wsparcie oraz serdeczną atmosferę. Do zobaczenia!

loga patronat

 

Wyślij na portal społecznościowy Facebook
Wyślij link e-mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ