Wyszukiwarka
Lipiec 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
15 16 17 18 19 20 21
baner kup bilet 3.JPG
baner kino.JPG
banerek ministerstwo.JPG
banerek facebook.JPG
banerek twitter.JPG
banerek modernizacja.JPG
baner stopklatka 3 (Medium).JPG
baner upały kino (Medium).JPG
grafika
Powiązane galerie:
Środa, 31.10.2018
Agnieszka SzwankowskaLiczba wyświetleń: 275
RYPIŃSKI DOM KULTURY z GRAND PRIX „Wnętrze roku 2018” !

W dniu 29 października br w sali im. Bydgoskiego Marca 1981 roku Kujawsko – Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego odbyło się uroczyste rozstrzygniecie 21. edycji konkursów „Budowa na medal Pomorza i Kujaw ” i „Wnętrze roku Pomorza i Kujaw” organizowanego przez Kujawsko – Pomorską Izbę Budowlaną.

Konkurs ten adresowany jest do firm budowlanych i biur projektowych z terenu naszego województwa, którzy działając prężnie na rynku wykonują wspaniałe budynki                           i modernizacje spełniające nowoczesne standardy w różnych kategoriach np. budownictwa społecznego, budownictwa obiektów użyteczności publicznej – budynków administracyjnych, biurowych różnych firm, budownictwa i technologii przemysłowej, obiektów rekreacyjnych, sportowych, instytucji kultury. Wśród zaproszonych gości – przedstawicieli firm budowlanych, projektowych, którzy w głównej mierze są wykonawcami danych inwestycji obecni byli także inwestorzy.

Wśród wielu nominacji do konkursu Wnętrze Pomorza i Kujaw 2018 znalazł się również Rypiński Dom Kultury (jako inwestor) oraz główny wykonawca naszej inwestycji spółka „Wiksbud” z Lipna.  Kapituła 21 edycji konkursu uznała jednak, że modernizacja Rypińskiego Domu Kultury zasługuje na najwyższe uznanie, dlatego też wspólnie z wykonawcą otrzymaliśmy prestiżową nagrodę Grand Prix. Fakt ten bardzo cieszy obie strony nagrody, jest docenieniem ciężkiej pracy i dowodem nie tylko na funkcjonalność obiektu, ale także wyjątkową estetykę.

Efekt finalny modernizacji Rypińskiego Domu Kultury, a szczególnie sala widowiskowa stanowią wizytówkę rypińskiej kultury, o której robi się coraz głośniej w całym regionie.

wnetrze roku gala

JM

 

 

Wyślij na portal społecznościowy Facebook
Wyślij link e-mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ