Wyszukiwarka
Marzec 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
25 26 27 28 29 30 31
Wtorek, 26.03.2019
Miejsce: Miejsko - Powiatowa Biblioteka Publiczna w Rypinie, ul. Warszawska 20, 87-500 Rypin, Sala Wystaw i Promocji
Niedziela, 07.04.2019
Miejsce: Rypiński Dom Kultury
baner kup bilet 3.JPG
baner kino.JPG
banerek ministerstwo.JPG
banerek facebook.JPG
banerek twitter.JPG
banerek modernizacja.JPG
grafika
Powiązane galerie:
Środa, 31.10.2018
Agnieszka SzwankowskaLiczba wyświetleń: 213
RYPIŃSKI DOM KULTURY z GRAND PRIX „Wnętrze roku 2018” !

W dniu 29 października br w sali im. Bydgoskiego Marca 1981 roku Kujawsko – Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego odbyło się uroczyste rozstrzygniecie 21. edycji konkursów „Budowa na medal Pomorza i Kujaw ” i „Wnętrze roku Pomorza i Kujaw” organizowanego przez Kujawsko – Pomorską Izbę Budowlaną.

Konkurs ten adresowany jest do firm budowlanych i biur projektowych z terenu naszego województwa, którzy działając prężnie na rynku wykonują wspaniałe budynki                           i modernizacje spełniające nowoczesne standardy w różnych kategoriach np. budownictwa społecznego, budownictwa obiektów użyteczności publicznej – budynków administracyjnych, biurowych różnych firm, budownictwa i technologii przemysłowej, obiektów rekreacyjnych, sportowych, instytucji kultury. Wśród zaproszonych gości – przedstawicieli firm budowlanych, projektowych, którzy w głównej mierze są wykonawcami danych inwestycji obecni byli także inwestorzy.

Wśród wielu nominacji do konkursu Wnętrze Pomorza i Kujaw 2018 znalazł się również Rypiński Dom Kultury (jako inwestor) oraz główny wykonawca naszej inwestycji spółka „Wiksbud” z Lipna.  Kapituła 21 edycji konkursu uznała jednak, że modernizacja Rypińskiego Domu Kultury zasługuje na najwyższe uznanie, dlatego też wspólnie z wykonawcą otrzymaliśmy prestiżową nagrodę Grand Prix. Fakt ten bardzo cieszy obie strony nagrody, jest docenieniem ciężkiej pracy i dowodem nie tylko na funkcjonalność obiektu, ale także wyjątkową estetykę.

Efekt finalny modernizacji Rypińskiego Domu Kultury, a szczególnie sala widowiskowa stanowią wizytówkę rypińskiej kultury, o której robi się coraz głośniej w całym regionie.

wnetrze roku gala

JM

 

 

Wyślij na portal społecznościowy Facebook
Wyślij link e-mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ