Wyszukiwarka
Kwiecień 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
23 24 25 26 27 28 29
baner kino.JPG
banerek ministerstwo.JPG
banerek facebook.JPG
banerek twitter.JPG
banerek modernizacja.JPG
grafika
Poniedziałek, 11.12.2017
Agnieszka SzwankowskaLiczba wyświetleń: 196
Dużymi krokami zbliża się świąteczne granie

W sztabie 26 Finału WOŚP, który mieści się w Rypińskim Domu Kultury trwają przygotowania do świątecznego grania. Hasłem tegorocznej akcji charytatywnej jest zbiórka dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.

14 stycznia 2018 roku na ulice miasta wyjdzie 30 wolontariuszy, którzy do późnych godzin popołudniowych będą kwestować na rzecz chorych dzieci. W Rypińskim Centrum Sportu odbędzie się szereg występów artystycznych w wykonaniu rodzimych artystów tych małych i nieco starszych. Na hali sportowej będą też stoiska kulinarne i rękodzieła. Zysk ze sprzedaży własnych wyrobów zasili konto WOŚP.

Aby wszystko przebiegło zgodnie z planem pracownicy RDK Agnieszka Szwankowska, Maciej Jesionkowi pod okiem szefa Sztabu Andrzeja Pawlewicza i kierownik ds. artystycznych Justyny Motylewskiej przygotowują 26 finał. Aktualnie finalizowane są sprawy związane z weryfikacją wolontariuszy, wprowadzaniem ich nazwisk do systemu w celu wygenerowania i przesłania stosownych identyfikatorów. Zanim WOŚP zagra po raz 26 wszystkie sprawy związane z organizacją sztabu trwają już od połowy listopada i pochłaniają dużo czasu. Zbiórka środków pieniężnych to duża odpowiedzialność, dlatego trzeba zachować jak największe środki ostrożności, aby formalności związane z tym wydarzeniem były dopięte na ostatni guzik. Mamy nadzieję, że nie zabraknie nikogo na Finale w niedzielę 14 stycznia 2018 roku w Rypińskim Centrum Sportu. Pomoc innym, szczególnie najmłodszym, najbardziej bezbronnym jest odruchem serca. To właśnie takie gesty określają nas jako ludzi. Do zobaczenia, Sie Ma!

sztab Wośp 1

sztab Wośp 2

Wyślij na portal społecznościowy Facebook
Wyślij link e-mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ