Wyszukiwarka
Lipiec 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
16 17 18 19 20 21 22
Sobota, 25.08.2018
Miejsce: Amfiteatr w Parku Miejskim - MOSiR, ul. Elizy Orzeszkowej
Środa, 05.09.2018
Miejsce: Rypiński Dom Kultury
Sobota, 08.09.2018
Miejsce: MOSiR, ul. Elizy Orzeszkowej
baner kino.JPG
banerek ministerstwo.JPG
banerek facebook.JPG
banerek twitter.JPG
banerek modernizacja.JPG
grafika
Poniedziałek, 11.12.2017
Agnieszka SzwankowskaLiczba wyświetleń: 237
Dużymi krokami zbliża się świąteczne granie

W sztabie 26 Finału WOŚP, który mieści się w Rypińskim Domu Kultury trwają przygotowania do świątecznego grania. Hasłem tegorocznej akcji charytatywnej jest zbiórka dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.

14 stycznia 2018 roku na ulice miasta wyjdzie 30 wolontariuszy, którzy do późnych godzin popołudniowych będą kwestować na rzecz chorych dzieci. W Rypińskim Centrum Sportu odbędzie się szereg występów artystycznych w wykonaniu rodzimych artystów tych małych i nieco starszych. Na hali sportowej będą też stoiska kulinarne i rękodzieła. Zysk ze sprzedaży własnych wyrobów zasili konto WOŚP.

Aby wszystko przebiegło zgodnie z planem pracownicy RDK Agnieszka Szwankowska, Maciej Jesionkowi pod okiem szefa Sztabu Andrzeja Pawlewicza i kierownik ds. artystycznych Justyny Motylewskiej przygotowują 26 finał. Aktualnie finalizowane są sprawy związane z weryfikacją wolontariuszy, wprowadzaniem ich nazwisk do systemu w celu wygenerowania i przesłania stosownych identyfikatorów. Zanim WOŚP zagra po raz 26 wszystkie sprawy związane z organizacją sztabu trwają już od połowy listopada i pochłaniają dużo czasu. Zbiórka środków pieniężnych to duża odpowiedzialność, dlatego trzeba zachować jak największe środki ostrożności, aby formalności związane z tym wydarzeniem były dopięte na ostatni guzik. Mamy nadzieję, że nie zabraknie nikogo na Finale w niedzielę 14 stycznia 2018 roku w Rypińskim Centrum Sportu. Pomoc innym, szczególnie najmłodszym, najbardziej bezbronnym jest odruchem serca. To właśnie takie gesty określają nas jako ludzi. Do zobaczenia, Sie Ma!

sztab Wośp 1

sztab Wośp 2

Wyślij na portal społecznościowy Facebook
Wyślij link e-mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ