Wyszukiwarka
Październik 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
15 16 17 18 19 20 21
Wtorek, 23.10.2018
Miejsce: Rypiński Dom Kultury, ul. Warszawska 8, 87-500 Rypin, Sala widowiskowo-kinowa
Czwartek, 25.10.2018
Miejsce: Rypiński Dom Kultury
Piątek, 26.10.2018
Miejsce: Rypiński Dom Kultury
baner kup bilet 3.JPG
baner kino.JPG
banerek ministerstwo.JPG
banerek facebook.JPG
banerek twitter.JPG
banerek modernizacja.JPG
grafika
Piątek, 08.12.2017
Agnieszka SzwankowskaLiczba wyświetleń: 551
Święta tuż, tuż…

Coraz bardziej czuć atmosferę zbilżających się Świąt Bożego Naradzenia. W  mieście pojawiły się świąteczne ozdoby świetlne, na placu Nowy Rynek dumie prezentuje się wysoka choinka, prezenty i bombki, które migoczą kolorowymi światełkami. Witryny sklepów zdobią girlandy, a mieszkańcy krążą po mieście w poszukiwaniu prezentów dla najbliższych.

Rypiński Dom Kultury mimo trudnych warunków związanych z remontem nie rezygnuje z działalności kulturalnej, dbając o to, aby jak najwięcej cyklicznych wydarzeń mogło się odbyć. I tak od kilku dni napływają do RDK piękne szopki bożonarodzeniowe – konstrukcyjne i płaskorzeźby, wykonane przez uczniów szkół podstawowych z terenu powiatu rypińskiego, które zostaną ocenione przez komisję jurorską już w najbliższy poniedziałek 11 grudnia. Nad konkursem tym czuwa plastyk naszej instytucji Agnieszka Szwankowska. Najpiękniejsze szopki zostaną zaprezentowane na wystawie czasowej w galerii handlowej „Młyn” już  18 grudnia br.

W poniedziałek 18 grudnia o godzinie 18.00 Rypiński Dom Kultury  zaprasza na uroczyste rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową. Laureaci konkursy otrzymają nagrody, a następnie zostanie otworzona wystawa pokonkursowa. Mamy nadzieję, że nie zabraknie mieszkańców miasta na tym niecodziennym wydarzeniu kulturalnym. Wybierając się na przedświąteczne zakupy będzie bowiem można podziwiać rękodzieło najmłodszych mieszkańców naszego powiatu. Do zobaczenia

 

szopki

Wyślij na portal społecznościowy Facebook
Wyślij link e-mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ